Jazyková škola Petra Brajinová - úvodní stránka

+420 724 500 205

Výuka anglického jazyka překlady a tlumočení

Individuální jazykové kurzy

Tyto kurzy jsou sestavené na míru přesně podle Vašich požadavků. Jsou vedené kvalifikovanými a vnímavými lektory, kteří věnují pozornost pouze Vám a Vašim potřebám k dosažení maximálního pokroku v jazyce.

Cena bude stanovena dle individuálních požadavků.

Výhody individuálních kurzů

  • Začít můžete téměř ihned. Kurz zahájíme co nejdříve ve společně domluveném termínu, a to nejpozději do dvou týdnů od Vašeho přihlášení.
  • Studovat budete dle svých představ. Kurz Vám ušijeme na míru tak, aby maximálně vyhovoval Vašim přáním a směřoval k Vámi stanovenému cíli.
  • Učitel Vám bude plně k dispozici. V průběhu výuky se na něj můžete s čímkoli obrátit a předem se s ním domluvit na náplni příští hodiny.
  • Budete se učit rychleji. Individuální kurz Vám umožní účinně využít čas, který věnujete studiu jazyka, a postupovat tak v učení co nejrychleji.

Přihlášení

Přihlášení je možné kromě online formuláře také prostřednictvím e-mailu info@petrabrajinova.cz, na který se můžete  obrátit v případě jakýchkoli dotazů.

Společně se domluvíme na Vašich představách, na čase i místě vyučování, které se může konat kdekoli - ať už u Vás doma, na Vašem pracovišti, nebo v našich učebnách ve Strakonicích. Pokud máte nějaký dotaz týkající se kurzů, neváhejte nás kontaktovat.

 

Spolehlivý partner při čerpání EU dotací. Ochrana osobních údajů

© petrabrajinova.cz 2017 - 2024   |  Webdesign: Webmasterova.cz